| Najeto km: | 425 000 km |
| Vyrobeno: | 2002 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 31 482 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 135 333 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 160 300 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 231 470 km |
| Vyrobeno: | 2004 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 112 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 170 389 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 317 kW (431 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 280 700 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 281 322 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 12 900 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 87 023 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 170 851 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 211 900 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 322 820 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 84 500 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 215 176 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 996 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 154 145 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 27 938 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 274 457 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 170 kW (231 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |