| Najeto km: | 100 500 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 198 500 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 273 kW (371 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 174 600 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 77 500 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 25 kW (33 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 104 700 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 92 500 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 350 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 124 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 109 300 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 61 kW (82 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 60 kW (81 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 207 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 118 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 245 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 266 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 132 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 49 kW (66 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 139 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |