| Najeto km: | 111 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 48 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 140 000 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 143 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 94 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 62 kW (84 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 142 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 98 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 56 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 85 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 28 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 115 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 98 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 141 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 223 000 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 174 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 144 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 136 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 147 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 61 kW (82 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 90 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 180 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |