| Najeto km: | 33 479 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 294 kW (399 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 245 810 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 110 396 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 52 754 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 146 453 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 96 538 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 99 186 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 243 kW (330 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 797 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 195 kW (265 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 300 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 245 kW (333 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 142 683 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 156 188 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 385 kW (523 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 9 900 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 245 kW (333 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 980 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 245 kW (333 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 9 900 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 178 678 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 289 438 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 38 462 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 133 978 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 213 466 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 900 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 331 kW (450 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |