| Najeto km: | 8 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 60 kW (81 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 35 887 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 67 kW (91 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 67 597 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 61 kW (82 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 61 kW (82 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 173 883 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 44 kW (59 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 109 305 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 12 101 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 73 624 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 155 782 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 92 kW (125 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 268 510 km |
| Vyrobeno: | 2000 |
| Výkon: | 102 kW (138 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 60 kW (81 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 60 kW (81 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |