| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 350 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 4 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 50 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 220 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 3 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |