| Najeto km: | 68 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 97 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 25 300 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 115 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 148 kW (201 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 61 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 56 200 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 38 600 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 85 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 86 kW (116 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 85 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |