| Najeto km: | 109 350 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 270 kW (367 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 152 875 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 147 615 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 316 kW (429 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 313 470 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 268 kW (364 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 17 870 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 349 kW (474 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 13 125 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 390 kW (530 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 192 145 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 25 280 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 170 kW (231 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 530 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 169 kW (229 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 40 960 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 48 100 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 341 kW (463 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 95 480 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 195 kW (265 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 44 910 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 99 998 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 360 kW (489 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 20 780 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 373 kW (507 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 22 460 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 96 695 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 309 kW (420 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 81 780 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 251 kW (341 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 109 945 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 122 170 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 206 kW (280 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |