| Najeto km: | 151 027 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 150 000 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 236 380 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 168 206 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 212 053 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 289 297 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 268 640 km |
| Vyrobeno: | 1998 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 279 710 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 239 601 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 207 175 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 84 kW (114 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 183 284 km |
| Vyrobeno: | 2002 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 205 010 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 123 456 km |
| Vyrobeno: | 2000 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 247 800 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 229 096 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 161 400 km |
| Vyrobeno: | 2001 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |