| Najeto km: | 96 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 212 000 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 55 200 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 74 500 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 97 kW (131 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 322 100 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 211 900 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 219 600 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 68 300 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 71 400 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 86 kW (116 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 120 900 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 51 kW (69 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 75 600 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 127 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 220 900 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 138 300 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 141 900 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 112 100 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 17 700 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 74 200 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 94 900 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 176 200 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |