| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 30 541 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 3 500 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 57 kW (77 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 15 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 61 500 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 97 650 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 110 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 38 400 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 61 kW (82 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 142 kW (193 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 68 600 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 48 kW (65 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 2 000 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 160 kW (217 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 56 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 9 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |