| Najeto km: | 31 042 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 84 355 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 170 kW (231 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 145 637 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 206 kW (280 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 57 786 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 57 719 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 57 719 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 149 647 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 63 945 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 11 838 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 83 kW (112 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 110 158 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 112 285 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 163 802 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 118 580 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 143 415 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 68 575 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 650 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 98 371 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 170 991 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 19 354 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 83 kW (112 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 101 712 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Převodovka: | Automatická |