| Najeto km: | 123 934 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 145 112 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 106 kW (144 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 190 575 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 837 883 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 139 974 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 149 375 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 299 990 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 95 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 159 000 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 62 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 106 kW (144 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 139 392 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 160 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 141 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 106 kW (144 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 174 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 43 700 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 112 kW (152 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 500 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 65 200 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 98 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 245 169 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 6 045 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |