| Najeto km: | 173 748 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 325 232 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 194 986 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 56 245 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 181 881 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 104 092 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 187 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 176 269 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 162 600 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 100 068 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 255 322 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 320 kW (435 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 184 558 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 115 kW (156 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 70 803 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 269 035 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 377 940 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 135 kW (183 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 130 518 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 98 700 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 210 031 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 240 281 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 191 kW (259 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 108 702 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 44 kW (59 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |