| Najeto km: | 179 300 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 135 kW (183 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 179 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 121 600 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 240 kW (326 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 216 500 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 170 kW (231 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 123 100 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 65 100 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 64 800 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 229 200 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 173 kW (235 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 59 600 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 493 kW (670 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 179 500 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 22 kW (29 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 132 100 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 17 300 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 493 kW (670 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 219 900 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 145 400 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 195 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 71 200 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 33 kW (44 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 92 900 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 54 kW (73 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 76 600 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 225 kW (305 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 40 900 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |