| Najeto km: | 44 200 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 60 100 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 65 100 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 2 900 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 18 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 37 900 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 15 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 11 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 27 059 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 134 500 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 18 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 17 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 18 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 158 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 57 kW (77 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 12 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 14 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 15 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |