| Najeto km: | 240 979 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 26 850 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 142 kW (193 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 157 596 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 213 191 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 155 278 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 117 864 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 185 338 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 204 343 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 160 kW (217 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 107 701 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 139 717 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 177 871 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 230 062 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 155 612 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 228 112 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 227 847 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 126 890 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 176 532 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 59 kW (80 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 163 330 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 207 298 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 203 866 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |