| Najeto km: | 194 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 65 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 264 000 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 68 kW (92 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 195 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 20 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 302 kW (410 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 141 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 395 000 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 184 000 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 29 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 163 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 187 000 km |
| Vyrobeno: | 2004 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 84 900 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 59 kW (80 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 150 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 162 000 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 59 kW (80 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 336 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 123 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 104 000 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 69 kW (93 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 82 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 86 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 69 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |