| Najeto km: | 198 251 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 105 kW (142 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 123 204 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 258 723 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 178 807 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 272 427 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 118 403 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 235 978 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 388 612 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 374 899 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 184 719 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 71 811 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 237 874 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 194 865 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 182 542 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 216 084 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 300 kW (407 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 192 181 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 181 307 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 195 148 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 114 kW (154 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 242 123 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 197 039 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 67 kW (91 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |