| Najeto km: | 128 977 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 114 575 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 235 kW (319 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 156 164 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 172 473 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 24 471 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 109 919 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 147 196 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 176 354 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 176 kW (239 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 177 490 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 137 690 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 114 kW (154 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 165 363 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 115 756 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 154 862 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 191 714 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 173 208 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 219 931 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 172 441 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 170 600 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 147 627 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 131 860 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |