| Najeto km: | 397 000 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 289 000 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 187 000 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 155 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 82 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 223 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 248 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 183 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 224 000 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 51 kW (69 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 189 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 138 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 86 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 159 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 92 kW (125 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 273 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 44 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 156 kW (212 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 219 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 129 kW (175 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 21 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 37 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 405 kW (550 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 148 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 23 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |