| Najeto km: | 263 725 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 136 kW (184 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 81 520 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 18 777 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 193 880 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 100 879 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 110 652 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 44 kW (59 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 106 814 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 113 509 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 193 227 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 191 716 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 162 788 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 167 798 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 249 882 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 104 kW (141 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 234 184 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 155 kW (210 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 220 450 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 157 969 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 77 522 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 59 kW (80 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 68 920 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 223 kW (303 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 138 100 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 184 570 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |