| Najeto km: | 86 700 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 240 498 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 349 789 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 202 969 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 239 631 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 127 029 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 250 467 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 312 961 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 82 757 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 272 157 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 171 584 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 174 827 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 150 944 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 83 252 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 141 891 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 303 000 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 229 443 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 230 705 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 276 864 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 257 170 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |