| Najeto km: | 128 380 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 108 600 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 66 220 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 59 200 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 113 420 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 173 kW (235 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 193 350 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 65 kW (88 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 63 880 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 26 500 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 18 260 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 50 480 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Ethanol (FFV, E85 atd.) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 181 350 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 195 kW (265 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 112 050 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 104 420 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 189 260 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 62 kW (84 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 24 770 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 53 750 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 185 700 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 171 kW (232 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 20 280 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 103 610 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 137 kW (186 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |