| Najeto km: | 13 765 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 85 500 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 53 990 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 34 600 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 39 194 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 160 kW (217 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 83 300 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 71 kW (96 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 71 kW (96 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 99 900 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 62 500 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 22 670 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 24 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 44 900 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 33 900 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 18 125 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 32 300 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 185 kW (251 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 16 500 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 28 022 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 158 kW (214 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 94 352 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 63 222 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |