| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 186 kW (252 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 335 kW (455 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 186 kW (252 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 186 kW (252 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 44 286 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 184 kW (250 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 87 118 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 160 132 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 32 477 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 88 053 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 143 kW (194 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 25 073 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 301 502 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 136 kW (184 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 59 687 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |