| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 388 kW (527 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 388 kW (527 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 388 kW (527 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 388 kW (527 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 388 kW (527 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 193 kW (262 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 134 kW (182 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 29 412 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 362 kW (492 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 527 kW (716 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 298 kW (405 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 353 kW (479 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 29 518 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 231 kW (314 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 151 636 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 361 kW (490 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 69 905 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 306 kW (416 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 82 823 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 266 kW (361 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 10 500 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 218 kW (296 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 353 kW (479 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 353 kW (479 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 291 kW (395 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |