| Najeto km: | 177 883 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 40 kW (54 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 123 550 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 182 347 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 227 700 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 92 kW (125 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 112 500 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 67 880 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 99 kW (134 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 292 500 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 82 kW (111 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 309 301 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 173 kW (235 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 124 222 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 155 413 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 51 kW (69 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 247 885 km |
| Vyrobeno: | 2004 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 126 428 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 60 kW (81 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 305 050 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 132 200 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 276 870 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 196 961 km |
| Vyrobeno: | 1999 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 64 400 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 133 kW (180 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 188 292 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 208 797 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 94 980 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |