| Najeto km: | 167 000 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 103 985 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 243 kW (330 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 129 624 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 25 636 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 132 500 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 66 048 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 168 kW (228 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 21 195 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 112 300 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 170 kW (231 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 27 031 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 264 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 186 kW (252 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 124 679 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 240 041 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 491 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 162 600 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 176 630 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 113 328 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 10 653 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 177 kW (240 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 475 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 22 548 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 36 010 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |