| Najeto km: | 10 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 130 kW (176 k) |
| Palivo: | Jiný |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 12 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 69 kW (93 k) |
| Palivo: | Jiný |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 30 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Jiný |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 259 364 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 52 737 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 26 801 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 25 246 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 116 kW (157 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 25 623 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 116 kW (157 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 58 062 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 162 kW (220 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 705 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |