| Najeto km: | 41 778 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 82 kW (111 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 135 820 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 41 513 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 69 066 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 570 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 29 560 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 575 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 3 752 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 120 772 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 91 028 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 104 kW (141 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 29 020 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 55 kW (74 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 74 347 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 97 882 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 49 821 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 36 209 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 55 582 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 35 504 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 38 442 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 150 kW (203 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 132 856 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 130 734 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 148 kW (201 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |