| Najeto km: | 275 718 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 27 292 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 193 796 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 168 371 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 242 073 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 329 243 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 152 593 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 44 kW (59 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 227 881 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 140 200 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 51 kW (69 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 244 233 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 82 kW (111 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 194 298 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 89 953 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 63 kW (85 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 55 622 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 51 kW (69 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 159 972 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 249 000 km |
| Vyrobeno: | 1997 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 157 911 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 113 426 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 175 262 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 49 435 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 80 418 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |