| Najeto km: | 39 315 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 263 462 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 69 235 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 101 503 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 152 705 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 129 321 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 45 829 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 88 943 km |
| Vyrobeno: | 2003 |
| Výkon: | 45 kW (61 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 132 525 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 94 883 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 207 673 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 126 427 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 92 kW (125 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 26 837 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 62 846 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 366 kW (497 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 125 906 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 119 157 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 175 082 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 169 677 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 122 417 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 210 945 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |