| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 478 kW (649 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 108 kW (146 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 0 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | () |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |