| Najeto km: | 373 525 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 138 220 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 173 816 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 112 kW (152 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 139 279 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 134 741 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 128 kW (174 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 111 233 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 159 775 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 3 500 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 64 kW (87 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 89 839 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 118 kW (160 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 325 859 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 138 447 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 195 228 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 129 kW (175 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 185 138 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 231 kW (314 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 142 320 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 174 862 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 212 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 197 129 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 228 500 km |
| Vyrobeno: | 1986 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 138 634 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 198 535 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 84 kW (114 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |