| Najeto km: | 227 000 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 165 kW (224 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 73 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 325 kW (441 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 138 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 176 kW (239 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 147 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 320 kW (435 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 182 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 91 kW (123 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 93 000 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 309 kW (420 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 106 000 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 331 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 277 040 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 355 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 59 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 430 kW (584 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 91 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 59 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 169 kW (229 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 104 000 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 135 kW (183 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 118 000 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 176 kW (239 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 94 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 272 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 213 kW (289 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 49 900 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 227 kW (308 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 73 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 99 900 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 190 kW (258 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |