| Najeto km: | 82 595 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 84 742 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 74 200 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 60 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 106 678 km |
| Vyrobeno: | 2014 |
| Výkon: | 99 kW (134 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 51 797 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 169 kW (229 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 29 999 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 16 798 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 57 kW (77 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 16 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |