| Najeto km: | 167 260 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 22 758 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 190 452 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 28 953 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 131 293 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 106 kW (144 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 171 823 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 44 504 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 139 615 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 121 kW (164 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 39 813 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 115 kW (156 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 113 176 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 174 530 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 88 870 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 109 673 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 15 732 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 24 991 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 228 869 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 51 632 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 206 279 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 44 058 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 117 kW (159 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 261 741 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |