| Najeto km: | 119 590 km |
| Vyrobeno: | 2/2023 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 128 424 km |
| Vyrobeno: | 2/2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 116 360 km |
| Vyrobeno: | 2/2023 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 178 281 km |
| Vyrobeno: | 3/2020 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 153 151 km |
| Vyrobeno: | 2/2023 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 101 747 km |
| Vyrobeno: | 3/2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 130 530 km |
| Vyrobeno: | 1/2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 119 358 km |
| Vyrobeno: | 2/2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 128 837 km |
| Vyrobeno: | 8/2022 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 121 761 km |
| Vyrobeno: | 11/2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 151 441 km |
| Vyrobeno: | 5/2020 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 104 816 km |
| Vyrobeno: | 2/2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 139 365 km |
| Vyrobeno: | 4/2019 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 92 060 km |
| Vyrobeno: | 8/2022 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 134 673 km |
| Vyrobeno: | 7/2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 142 783 km |
| Vyrobeno: | 8/2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 145 464 km |
| Vyrobeno: | 6/2023 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 139 229 km |
| Vyrobeno: | 10/2020 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 145 682 km |
| Vyrobeno: | 12/2019 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 96 448 km |
| Vyrobeno: | 6/2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |