| Najeto km: | 5 221 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 543 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 21 922 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 3 706 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 58 kW (78 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 1 545 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 58 kW (78 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 8 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 32 386 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 61 215 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 62 kW (84 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 7 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 58 kW (78 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |