| Najeto km: | 382 093 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 100 kW (135 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 204 844 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 221 kW (300 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 86 116 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 179 659 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 52 218 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 174 284 km |
| Vyrobeno: | 2005 |
| Výkon: | 66 kW (89 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 85 996 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 99 kW (134 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 136 737 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 165 897 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 154 999 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 44 192 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 59 kW (80 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 199 229 km |
| Vyrobeno: | 2013 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 173 890 km |
| Vyrobeno: | 2006 |
| Výkon: | 94 kW (127 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 113 181 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 79 812 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 44 kW (59 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 173 234 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 331 147 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 21 544 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 59 159 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 44 kW (59 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 350 629 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |