| Najeto km: | 96 846 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 33 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 82 200 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 95 900 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 800 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 147 700 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Zemní plyn |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 289 600 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 125 kW (169 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 55 900 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 67 kW (91 k) |
| Palivo: | LPG |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 211 500 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 16 800 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 127 500 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 173 kW (235 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 52 200 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 218 900 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 14 800 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 6 400 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 23 200 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 70 kW (95 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 57 700 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 78 042 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 132 kW (179 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 63 700 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 61 kW (82 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 92 700 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |