| Najeto km: | 48 900 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 375 kW (509 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 88 200 km |
| Vyrobeno: | 2007 |
| Výkon: | 373 kW (507 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 77 500 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 82 000 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 152 382 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 383 kW (520 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 29 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 460 kW (625 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 49 850 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 9 075 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 574 kW (780 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 58 000 km |
| Vyrobeno: | 2021 |
| Výkon: | 235 kW (319 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 800 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 285 kW (387 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 000 km |
| Vyrobeno: | 2024 |
| Výkon: | 470 kW (639 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 700 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 2 372 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 419 kW (569 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 600 km |
| Vyrobeno: | 2025 |
| Výkon: | 210 kW (285 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 154 500 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 313 kW (425 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 200 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 142 kW (193 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 94 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 174 kW (236 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 22 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 310 kW (421 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 138 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 283 kW (384 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 35 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 294 kW (399 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |