| Najeto km: | 218 000 km |
| Vyrobeno: | 2011 |
| Výkon: | 120 kW (163 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 207 500 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 85 kW (115 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 174 000 km |
| Vyrobeno: | 1999 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 173 000 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 200 kW (271 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 132 000 km |
| Vyrobeno: | 2015 |
| Výkon: | 73 kW (99 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 225 000 km |
| Vyrobeno: | 2012 |
| Výkon: | 77 kW (104 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 228 000 km |
| Vyrobeno: | 2008 |
| Výkon: | 80 kW (108 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 231 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 174 000 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 413 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 248 000 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 193 000 km |
| Vyrobeno: | 2018 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 199 900 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 282 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 180 kW (244 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 69 000 km |
| Vyrobeno: | 2001 |
| Výkon: | 50 kW (67 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 291 500 km |
| Vyrobeno: | 2016 |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 292 000 km |
| Vyrobeno: | 2009 |
| Výkon: | 103 kW (140 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 239 500 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 135 kW (183 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 263 000 km |
| Vyrobeno: | 2017 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 244 000 km |
| Vyrobeno: | 2010 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |