| Najeto km: | 29 100 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 294 kW (399 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 11 900 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 283 kW (384 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 71 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 145 kW (197 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 15 200 km |
| Vyrobeno: | 2020 |
| Výkon: | 341 kW (463 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 30 600 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 450 kW (611 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 39 400 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 338 kW (459 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 64 700 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 243 kW (330 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 89 100 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 243 kW (330 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 17 700 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 110 kW (149 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 39 500 km |
| Vyrobeno: | 2019 |
| Výkon: | 390 kW (530 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 29 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 410 kW (557 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 4 500 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 533 kW (724 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 23 520 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 353 kW (479 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 22 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 372 kW (505 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 167 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 250 kW (339 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 76 000 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 416 kW (565 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 41 000 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 294 kW (399 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 111 800 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 140 kW (190 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 17 000 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 259 kW (352 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 146 800 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 345 kW (469 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |