| Najeto km: | 67 750 km |
| Vyrobeno: | 2022 |
| Výkon: | 90 kW (122 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 2 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 2 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 2 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 75 kW (101 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 88 kW (119 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 96 kW (130 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 81 kW (110 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Manuální |
| Najeto km: | 1 500 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 95 400 km |
| Vyrobeno: | 2023 |
| Výkon: | 147 kW (199 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 115 kW (156 k) |
| Palivo: | Elektřina |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 5 km |
| Vyrobeno: | |
| Výkon: | 107 kW (145 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 1 000 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 74 kW (100 k) |
| Palivo: | Hybridní (benzínový/elektrický) |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 2 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 104 kW (141 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 2 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 187 kW (254 k) |
| Palivo: | Nafta |
| Převodovka: | Automatická |
| Najeto km: | 2 km |
| Vyrobeno: | 2026 |
| Výkon: | 97 kW (131 k) |
| Palivo: | Benzín |
| Převodovka: | Manuální |